Örömmel tájékoztatjuk, hogy az oviKRÉTA szülői regisztrációs lehetősége már elérhető!
Szülőként e-mailben fog értesítőt kapni arról, hogy az oviKRÉTA rendszer új tagjaként regisztrálták. Amennyiben nem találja a levelet a beérkező levelek között, ellenőrizze a spam mappában.
A levél tartalmazza a regisztráció megerősítésére szolgáló linket. Erre a linkre kattintva megjelenik az új jelszó beállítása felület.
A levél biztonsági okokból nem tartalmazza az alkalmazott felhasználónevét.
Sikeres jelszó megadását követően az intézménytől kapott felhasználónevével és az új jelszóval tud bejelentkezni.
Amennyiben elfelejtette felhasználónevét, kérjük forduljon gyermeke óvodapedagógusához, vagy az intézményéhez! |
Írja be böngészőjébe az ovikreta.hu címet a bejelentkezéshez.
Bejelentkezés alkalmával a Felhasználónév és a Jelszó megadását követően a Bejelentkezés gombra kattintva lehet belépni.
Többszöri jelszótévesztés után a rendszer biztonsági okból reCAPTCHA validáció szükségességét jelzi. A validáció a "Nem vagyok robot" négyzetbe kattintással elvégezhető. A megfelelő képek kiválasztása után zöld pipa megjelenik a négyzetben, a bejelentkezés ezután helyes jelszóval sikeres lesz.
Kijelentkezni a felhasználói felület jobb felső sarkában a nevünk mellett található kijelentkezés ikonra kattintva lehet. A kijelentkezés sikerességéről a rendszer tájékoztatja a felhasználót.
Amennyiben elfelejtette jelszavát, vagy szeretné jelszavát megváltoztatni, kattintson az Elfelejtett jelszó-ra.
A regisztrációjához tartozó felhasználónevét írja be, jelölje be a Nem vagyok robot jelölőnégyzetét, majd kövesse az emailben leírt lépéseket.