Az e-Ügyintézés modulból történő kijelentkezéshez az e-Ügyintézési felület jobb felső sarkában lévő nevükre kattintva érhetjük el a "Kijelentkezés" funkciógombot,
majd a megnyíló menüben kattintsunk a Kijelentkezés-gombra az e-Ügyintézés felületéről történő kijelentkezéshez:
Ha a rendszer sikeresen kiléptette a felhasználót, 5 másodperc után, vagy a Tovább gomra történő kattintással ismét bejelentkezhetünk az e-Ügyintézés modulba:


