Oldalfa
Ugrás a metaadatok végére
Ugrás a metaadatok elejére

Hogyan rögzítsem a saját teljesítménycéljaimat?

A vezetők az alábbi módon rögzíthetik a teljesítménycéljaikat:

Kattintson ide!

Hogyan rögzítsem a pedagógusok teljesítménycéljait?

Az alkalmazottak egyéni teljesítménycéljait a TÉR modulban a vezető és maguk az alkalmazottak is rögzíthetik. Az utóbbi esetben a vezetőnek jóvá kell hagynia azt.

A vezető az alábbi módon rögzítheti az alkalmazottnak az egyéni teljesítménycéljait:

Kattintson ide!

Hogyan hagyjam jóvá az alkalmazottak által rögzített teljesítménycélokat?

Amennyiben nem a vezető rögzíti az alkalmazottaknak a teljesítménycéljait, hanem maguk az alkalmazottak, úgy ebben az esetben a vezetőnek jóvá kell hagynia azokat. Az alábbi módon tudja jóváhagyni az alkalmazottak által rögzített teljesítménycélokat:

Kattintson ide!

Hogyan hagyjam jóvá a tagintézmény-igazgató, intézményegység-igazgató, vagy helyettesek egyéni teljesítménycéljait?

Az igazgató, főigazgatónak kell jóváhagynia az általa vezetett intézményben vezetői megbízással rendelkezők egyéni teljesítménycéljait. Erről az alábbi oldalon talál bővebb leírást:

Kattintson ide!

  • Címkék nélkül